...
Telefon komórkowy:

+48 695 593 299

Sprzedaż Palet Ciechanów

KENU PAELTY

SPRZEDAŻ PALET UŻYWANYCH

Zajmujemy się sprzedażą palet w Ciechanowie, jak również na terenie całej Polski.

SPRZEDAŻ PALET I EUROPALET

Jesteśmy sprawdzonym i wiarygodnym partnerem w sprzedaży palet w Ciechanowie oraz na terenie całej Polski.

Gwarantujemy pełne zaspokojenie Państwa potrzeb, zapewniając stały wolumen i gwarantowaną jakość dostarczanych przez nas palet, a wszystko to w korzystnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Jako eksperci w dziedzinie sprzedaży palet w Ciechanowie, ustalimy Państwa oczekiwania i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Państwa firmy, mając na uwadze Państwa specyficzne potrzeby i oczekiwania.

SPRZEDAŻ EURO PALET

PALETY EPAL EPAL, EUR EPAL, EURO UIC

(800x1200 mm)

Europalety używane koloru jasnego, najwyższej jakości, nieuszkodzone, cechowane, suche, czyste (bez śladów olejów, farb, smarów, zabrudzeń technicznych np.: cementu, wapna, krwi zwierzęcej oraz po transporcie ryb), o udźwigu do 1,5 t., pochodzące głównie z Unii Europajskiej i spełniające kryteria stanu użytkowanych palet ładunkowych określone w Karcie UIC 435-2 MIĘDZYNARODOWEGO ZWIĄZKU KOLEJOWEGO i Kart Oceny Palet ECR/EPAL.

PALETY EPAL EPAL, EUR EPAL, EURO UIC

(800x1200 mm)

Europalety używane koloru szarego, nieuszkodzone, cechowane, suche, czyste (bez śladów olejów, farb, smarów, zabrudzeń technicznych np.: cementu, wapna, krwi zwierzęcej oraz po transporcie ryb), o udźwigu do 1,5 t., pochodzące głównie z Unii Europejskiej i spełniające kryteria stanu użytkowanych palet ładunkowych określone w Karcie UIC 435-2 MIĘDZYNARODOWEGO ZWIĄZKU KOLEJOWEGO i Kart Oceny Palet ECR/EPAL

SPRZEDAŻ PALET PRZEMYSŁOWYCH
I NADSTAWEK W CIECHANOWIE

Palety typu euro 800x1200 mm

Palety poza standardem euro, przemysłowe, nieuszkodzone, koloru jasnego lub szarego, suche, czyste (bez śladów olejów, smarów, zabrudzeń technicznych np. cementu, wapna, krwi zwierzęcej oraz po transporcie ryb), o udźwigu od 1,2 do 1,5 t. (palety o obniżonej wytrzymałości).

Palety przemysłowe 800x1200 mm

Używane palety przemysłowe poza standardem euro, koloru jasnego lub ciemnego, suche, czyste, nieuszkodzone. Wykonane z desek o szerokości 100 mm i grubości ok. 19 mm, co powoduje, że udźwig towarowy
wynosi maksymalnie 800 kg.

Palety Przemysłowe 1000x1200 mm

Palety o konstrukcji europalet o wymiarach zewnętrznych
1000×1200 mm i udźwigu towarowym do 1,5 t.

Nadstawki

Nadstawki paletowe używane koloru jasnego lub szarego
o wymiarach 800×1200 mm.

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

Nasi pracownicy przeszli szereg specjalistycznych szkoleń, dzięki którym doskonale znają specyfikę naszych produktów, takich jak palety euro czy palety przemysłowe.

Są to m.in. szkolenie Polskiego Komitetu Narodowego EPAL odnośnie identyfikacji palet EUR i procedur kontroli jakościowych.

Stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności naszego zespołu, aby dostarczać Państwu najlepszych rozwiązań na rynku. Jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu, które niesie ze sobą branża palet, oferując produkty doskonale dopasowane do Państwa potrzeb. Naszym celem jest nie tylko sprzedaż palet, ale przede wszystkim budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami, opartych na zaufaniu i satysfakcji z wysokiej jakości naszych produktów.

WYGODNE
DOSTAWY PALET

To nasza specjalność. Nasze palety dostarczamy własnym transportem, co gwarantuje nie tylko wygodę, ale przede wszystkim szybkość i bezpieczeństwo dostaw.

Zapraszamy do współpracy klientów z regionu, gdzie prowadzimy intensywną sprzedaż palet w Ciechanowie. Nasze lokalne obecność i własny transport pozwalają nam na błyskawiczne reagowanie na potrzeby klientów i dostarczanie palet bez zbędnej zwłoki.

Gwarantujemy, że nasza obsługa logistyczna zawsze będzie na najwyższym poziomie, niezależnie od skali zamówienia. Współpracując z nami, możecie mieć pewność, że dostawa palet nigdy nie będzie dla Was problemem. Zadbamy o to, aby każda paleta dotarła do Was na czas, bez względu na miejsce dostawy.

Sprzedaż Palet w Ciechanowie

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Zapraszamy do kontaktu